Orzecznictwo i interpretacje (NSA i SIP)

  Orzecznictwo i interpretacje (NSA i SIP)

  Orzecznictwo i interpretacje (NSA i SIP)

  Wyszukiawarka interpretacji (SIP)
   
  Archiwum zawiera pisemne interpretacje przepisów prawa podatkowego (interpretacje indywidualne) wydawane - na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. - Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2005r. nr 8 poz. 60 ze zm.) wraz z wnioskami o wydanie interpretacji indywidualnych. Informacje na temat zasad działania wyszukiwarki można odnaleźć na stronach internetowych Ministerstwa Finansów (odnośnik otwiera nowe okno w serwisie zewnętrznym).
   
   
  Baza orzeczń Naczelnego Sądu Administracyjnego i wojewódzkich sądów administracyjnych.
   
  Na stronach internetowych Naczelnego Sądu Administracyjnego Funkcjonuje wyszukiwarka baza orzeczeń sądów administracyjnych (odnośnik otwiera nowe okno w serwisie zewnętrznym). W bazie tej można znaleźć treść wydanych po dniu 1 października 2007 r. wyroków i postanowień wraz z uzasadnieniami.
   
  Dodatkowo baza jest uzupełniana o informacje o orzeczeniach kończących postępowania sądowoadministracyjne (wraz z ich uzasadnieniami) wydanych w okresie pomiędzy 1 stycznia 2004 r. a 30 września 2007 r. Znaleźć w niej można ponadto wybrane orzeczenia Naczelnego Sądu Administracyjnego z lat wcześniejszych, w szczególności orzeczenia publikowane.
  bip

  Informacje o publikacji dokumentu

   
  Data utworzenia: 12.05.2015 Data publikacji: 12.05.2015 14:52 Data ostatniej modyfikacji: 07.06.2016 15:44
  Autor: Miłosz Zalewski Osoba publikująca: Miłosz Zalewski Osoba modyfikująca: Miłosz Zalewski
  Rejestr zmian