«Powrót

Sprawdź swój samochód przed majówką i wygraj Insignię

Sprawdź swój samochód przed majówką i wygraj Insignię

Sprawdź swój samochód przed majówką i wygraj Insignię

Grafika z częściami do samochodów i narzędziami do naprawy aut oraz napis

Przed majówkowymi wyjazdami warto zadbać o auto. Gdy już wykonasz niezbędne naprawy, poproś mechanika lub sprzedawcę części samochodowych o paragon. W ten sposób oboje zyskacie szansę na nagrody w Narodowej Loterii Paragonowej.

Od kwietnia do czerwca br. premiowaną branżą w grze jest bowiem konserwacja i naprawa samochodów osobowych oraz sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych. Paragony za te usługi wezmą udział w lipcowym losowaniu nagrody specjalnej - Opla Insignii. Wygrywa nie tylko właściciel paragonu – przedsiębiorca, który wystawił zwycięski druk, otrzyma tablet iPad Air 2.

Przypominamy równocześnie, że w loterii można rejestrować nie tylko paragony „branżowe", ale każdy – pod warunkiem, że wystawiony jest na kwotę minimum 10 zł. Ważne jest też, by zarejestrować go w tym samym miesiącu, w którym został wystawiony. Na włączenie do gry kwietniowych paragonów zostało więc już tylko kilka dni. Nie zwlekaj i spróbuj szczęścia w loterii! W miesięcznym losowaniu masz szansę wygrać Opla Astrę oraz nagrody dodatkowe – laptopy i tablety.  

Losowanie nagród spośród kwietniowych paragonów odbędzie się 16-go maja na antenie TVP3.