«Powrót

IPad dla uczciwego sprzedawcy z Poznania

IPad dla uczciwego sprzedawcy z Poznania

IPad dla uczciwego sprzedawcy z Poznania

Wręczenie upominku

W Narodowej Loterii Paragonowej los uśmiecha się nie tylko do kupujących. W grze nagradzamy również przedsiębiorców, którzy wystawili zwycięskie paragony. Tym razem szczęśliwy paragon został wystawiony przez sklep odzieżowy w galerii handlowej w centrum Poznania.

W piątek 14 października br. mieliśmy przyjemność przekazać nagrodę przedstawicielowi sieci New Yorker, w której zakupy zrobił sierpniowy zwycięzca Loterii - pan Sławomir z Nowego Dworu Gdańskiego (relacja z przekazania Opla Astry na stronie Ministerstwa Finansów – link otwiera nowe okno w innym serwisie). W podziękowaniu za uczciwą sprzedaż sklep otrzymał multimedialny tablet iPad Air 2.

A już dziś kolejne losowanie Opla Astry spośród paragonów zarejestrowanych w loterii we wrześniu. Relację na żywo będzie można śledzić o godz. 21.00 na TVP3.
 

***


Narodowa Loteria Paragonowa ma zachęcać do brania paragonów przez klientów, ale szanse na nagrody mają również przedsiębiorcy rejestrujący transakcje na kasie fiskalnej. Za każdą wylosowaną nagrodą główną w parze idzie także upominek dla sprzedawcy, który wystawił zwycięski druk.