«Powrót

Zabytkowe citroeny z Narodową Loterią Paragonową

Zabytkowe citroeny z Narodową Loterią Paragonową

Zabytkowe citroeny z Narodową Loterią Paragonową

W minioną sobotę poznański Plac Wolności zamienił się w piękną francuską ulicę rodem z filmu o zabawnym żandarmie w roli głównej. Wszystko za sprawą XV edycji Letniego Rajdu Citroenów - Klub Poznań. Na tak ciekawym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również nas. Na „cytrynowych zawodników" czekaliśmy już na starcie, z niełatwym podatkowym zadaniem. Rajdowe załogi musiały w ekspresowym tempie między innymi załatać dziurawy worek.

Drużyny miały do wykorzystania, własną inwencje, sznurki, igły i grube nici. Po jego naprawie trzeba było wrzucić do niego odpowiednie podatki zasilające państwowy budżet. Tu przydały się nie tylko umiejętności zręcznościowe, ale również i wiedza.

Podczas zlotu można było także podziwiać wystawę starych kas fiskalnych, a przy specjalnym stoisku zachęcaliśmy wszystkich do zbierania paragonów oraz wzięcia udziału w „Narodowej Loterii Paragonowej".Dla wszystkich uczestników rajdu była to doskonała okazja do bliższego poznania uroków Wielkopolskiej Stolicy, a także zapoznania się z Loterią Paragonową. Przyznać należy, że miłośnicy citroenów świetnie znają się nie tylko na starych samochodach, ale również na podatkach, dlatego też wzorowo rozwiązywali fiskusowe zagadki i zadania. Wszystkich uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z wydarzenia.